9 września (piątek)
Klasyka w schronie: Agnieszka Wichłacz (wokal), Monika Woźniak (pianino), w programie utwory m.in.: J. S. Bacha, S. Prokofiewa i S. Rachmaninowa, Schron Kultury Europa, ul. Rolna 24, g. 18
Koncert I like Chopin: Jan Lisiecki - fortepian, Amelia Maszońska - skrzypce, Łukasz Borowicz - dyrygent, Orkiestra Filharmonii Poznańskiej, Aula UAM, g. 19
Koncert: zespoły Dowsing i Ratboys, Pod Minogą, g. 19
Wenus w futrze teatru mplusm, CK Dąbrówka, g. 19
Koncert: Raz Dwa Trzy, Sala widowiskowa CKiBP Suchy Las, g. 19
Koncert: Ulyana Ethno Quintet, Scena na Quadro, g. 19
Wernisaż wystawy Symptomy Bartka Otockiego, Galeria EGO, g. 19
Gramy u siebie: Navia / Lenny is Dead, CK Zamek, Sala Wielka, g. 19
Wernisaż wystawy Justyny Śmidowicz, CK Zamek, sala 101 i 102, g. 19
Koncert Kwartetu ProForma, Piwna Stopa, ul. Szewska 7, g. 20
Koncert: Jozef van Wissem, Scena MDK w klubie Dragon, g. 20.30
10 września (sobota)
Wydarzenia z okazji Europejskich Dni Dziedzictwa, Muzeum Archeologiczne, od g. 11
Warsztaty Arche-zabawy z okazji Europejskich Dni Dziedzictwa, Rezerwat Archeologiczny Genius loci, od g. 11
Wycieczka Zbrodnia i kara, ze względu na tematykę organizatorzy sugerują udział osób powyżej 16 r. życia, popoznaniu.pl, tel. 884 605 305, pl. Międzymoście przy krzyżu, g. 11 i 16
Dzień Sąsiada na ul. Święty Marcin, ul. Św. Marcin, g. 11-16
Wszystko na pokaz - zwiedzanie Teatru Animacji, Teatr Animacji, g. 12.30
Krawiec niteczka teatru mplusm, Centrum Amarant, g. 14
Koncert Korteza, Sala widowiskowa CKiBP Suchy Las, g. 18
Koncert: Żyńy Kolektiff, Scena na Quadro, g. 19
Koncert: TurBiKon - Grzegorz Turnau, Robert Kubiszyn, Cezary Konrad, Blue Note, g. 20
Koncert: Piotr Bukartyk, CK Zamek, Sala Wielka, g. 20
11 września (niedziela)
Na wysokiej górze Studia Teatralnego Blum, Concordia Design, g. 10 i 11.30
Jesteśmy otwarci - dzień otwarty w Teatrze Nowym, g. 11-16
Wydarzenia z okazji Europejskich Dni Dziedzictwa, Muzeum Archeologiczne, od g. 11
Flashmob z Viktorem Baezem, Scena na Quadro, g. 12.30
Z cyklu Czytnik: Melancholia, Teatr Nowy, Trzecia Scena, g. 17.30
Koncert Argentyńska noc na zakończenie festiwalu Akademia Gitary: Łukasz Kuropaczewski (gitara), Maciej Frąckiewicz (akordeon) i Bartek Miller (instrumenty perkusyjne), Puszczykowo, kościół Matki Boskiej Wniebowziętej, g. 19
wyb. ng